Розв'язати задачу за допомогою рівняння В одному ящику було в 3 рази більше яблук ніж в другому.

Після того, як з першого ящика взяли 10 яблук, а з другого - 4 яблука, в в першому ящику стало на 24 яблука більше ніж в другому. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ашимова Меруерт.

Ответ:

Перший - 45

Другий - 15

Пошаговое объяснение:

Перший - 3х

Другий - х

3х-10=х-4+24

3х-х=-4+24+10

2х=30

х=30:2

х=15 - другий

3х=3•15=45 - перший

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”