Спростити вираз й обчислити його значення при вказаному значенні змінної 7,1 х - 2,5 х, якщо х =

3,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Вероника.

7,1х - 2,5х = (7,1 - 2,5) · х = 4,6х

якщо х = 3,5

4,6х = 4,6 · 3,5 = 16,1

Вiдповiдь: 16,1.