Спрости вираз і обчисли його значення при вказаному значенні змінної: 1) 1,2а + 2,7а, якщо а =

4,2; 2) 7,1х – 2,5х, якщо х = 3,5; 3) 0,5b + 0,3b + 1,2b, якщо b = 2,9.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

1) Якщо а = 4,2 , то

1,2а +2,7а=3,9а = 3,9 * 4,2= 16,38

2)Якщо х = 3,5, то

7,1х - 2,5х = 4,6*х=4,6 * 3,5=16,1(16,10)

3) Якщо б=2,9, то

0,5б + 0,3б + 1,2б=2 * б = 2 * 2,9= 5,8