Спростити вираз і обчислити його значення при вказаному значенні змінної: 1) 29m+31m-40m,якщо

m=211 2) 15a-a+10a,якщо a=40 3) 30x+31x+32x-90x,якщо x=140 4)10+5a+6a-a,якщо a=11

Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

1) =20m, 20*211=4220

2)=24a, 24*40=960

3)=3x, 3*140=420

4)=10+10a, 10+10*11=120