У бідоні 20л води,а у бутелі-на 11л менше.Скільки всього літрів води в обох ємностях?Задача на дві

дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Любочко Лада.

Дано:

У бідоні - 20 л води.

У бутелі - ? л, на 11 л менше, чим у бідоні.

Знайти:

Скільки всього літрів води в обох ємностях?

Рішення:

1) 20 - 11 = 9 (л) - води у бутелі.

2) 20 + 9 = 29 (л) - води в обох ємностях.

Відповідь: 29 л води в обох ємностях.

_______________

Удачі Вам! :)

Отвечает Конюхов Егор.

Пошаговое объяснение:

1)20-11=9(л)- в бутелі

2)20+9=29(л)