Довжина прямокутника в 6 разів більша за його ширину. Знайдіть периметр прямокутника, якщо його

довжина на 75 см більша за ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Киясбаева Дания.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - ширина

6х - длина

х+75 - длина составим уравнение

Р=(а+в)*2

(х+6х)*2=(х+х+75)*2

7х*2=(2х+75)*2

14х=4х+150

10х=150

х=15 см ширина

6*15=90 см длина

Р=(15+90)*2=210 см