Виразіть у метрах і запишіть у вигляді десяткового дробу 5дм3см,15м96см,7м2дм3см.


Ответы на вопрос

Отвечает Липатова Диана.

1 м = 10 дм = 100 см

5 дм 3 см = (5 : 10) м + (3 : 100) м = 0,5 м + 0,03 м = 0,53 м

15 м 96 см = 15 м + (96 : 100) м = 15 м + 0,96 м = 15,96 м

7 м 2 дм 3 см = 7 м + (2 : 10) м + (3 : 100) м = 7 м + 0,2 м + 0,03 м = 7,23 м