1. Запишіть десятковим дробом 4 цілих 3 сотні2. Запишіть дріб 21/100 у вигляді десяткового дробу

3. Запишіть дріб 7,04 у вигляді звичайного дробу.Помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Диана.

Ответ:

1. 4 цілих = 4

3 сотні = 3/100

Значить, загальний вираз можна записати як:

4 + 3/100 = 4.03 (десятковий дріб)

2. Для запису дробу 21/100 у вигляді десяткового дробу потрібно розділити чисельник на знаменник:

21 ÷ 100 = 0.21

Тому дріб 21/100 у вигляді десяткового дробу дорівнює 0.21.

3. Дріб 7,04 можна записати як:

7 цілих і 4 соті частини, або

7 + 4/100 = 7.04 (десятковий дріб)

Щоб записати його у вигляді звичайного дробу, треба знайти спільний знаменник, помноживши чисельник і знаменник на 100:

7,04 = 704/100

Звичайний дріб буде:

704/100 = 88/25

Отвечает Филь Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:1)4.03

2)0.21

3)7.04=7  4/100 =7  1/25