З 18 дм дроту зігнули рівносторонній трикутник ,а з 16 дм дроту -квадрат.Порівняти довжину однієї

сторони трикутника і однієї сторони квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

Відповідь:

Сторона трикутника на 2 дм більше

Покрокове пояснення:

18 / 3 = 6

16 / 4 = 4

6 - 4 = 2