Cпростити вираз (х+1)2-2(х+1)(х-10)+х2-1 i обчислити його значення, якщо х=−0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Чупразова Цветана.

Ответ:

19,25

Пошаговое объяснение:

2x+2-2(x^2-10x+x-10x)+x^2-1=

=2x+2-2x^2+20x-2x+20x+x^2-1=

=-x^2+40x-1=

=0,5^2+40*0,5-1=

=0,25+20-1=

=19,25