Перша бригада заасфальтувала 4,7 км шляху, що на 1,4 км менше, ніж друга. Третя бригада

заасфальтувала на 2,4 км шляху менше, ніж перша і друга бригади разом. Скільки кілометрів шляху заасфальтували три бригади?

Ответы на вопрос

Отвечает Можаев Михаил.

Ответ:19.2

Пошаговое объяснение:Друга бригада=4.7+1.4=6.1

Третя=4.7+6.1-2.4=8.4

Разом 4.7+6.1+8.4=19.2