У парку гуляли кошенята та качата, разом у них було 10 пар ніг. Скільки всього було тварин у парку?


Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.
У них было 20 котят . 10+10= 20
Отвечает Горшанов Данил.
10 пар ног = 20 ног
Могло быть:
1 котенок и 8 утят: 1•4 + 8•2 = 20
2 котенка и 6 утят: 2•4 + 6•2 = 20
3 котенка и 4 утенка: 3•4 + 4•2 = 2
4 котенка и 2 утенка: 4•4 + 2•2 = 20