1. У притулку для тварин було 250 чотирилапих, з яких 40 % кішок, а решта - собаки. Під час

карантину в добрі руки потрапило 15 % кішок і 20 % собак. Скільки всього тварин тепер мають свій дім? 2. Василько розв'язав річний тест із математики на 80 %. Скільки завдань не виконав хлопчик, якщо всього у тесті було 25 питань? 3. Кілограм лимонів коштував до карантину 45 грн. Під час карантину ціна на лимони збільшилась на 100 %. Скільки коштує 2 кг лимонів? 4. Щоб знайти 10 % від числа, потрібно Напишите с решением. Пожалуйста!!! Дам 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Эльзана.

Ответ:

1.45

2.5

3.180грн

4.Число помножити на 10 і поділити на 100.

Пошаговое объяснение:

Спочатку знаходимо скільки було кішок,а скільки собак

Складаємо пропорцію:

250-100%

х    - 40%

х=40*250/100=100 кішок

Отже собак було 250-100=150 собак

під час карантину

до рук потрапило 15% усіх кішок знову складаємо пропорцію:

100-100%

х-15%

х=15*100/100=15 кішок

Так само собак

150-100%

х-20%

х=20*150/100=30

отже разом 30+15=45 тварин мають дім

2.Тут одразу складаємо пропорцію:

25-100%

х-80%

х=80*25/100=20 завдань

не виконав він 25-20=5

3.Отже після карантину він коштував 100+100=200%

Складаємо пропорцію:

45-100%

х-200%

х=200*45/100=90- ціна за 1 кілограм

90*2=180-ціна за 2 кілограми

4.Число помножити на 10 і поділити на 100.

Отвечает Візер Андрій.

Ниче не понял! Го по русскому