Визначте об'єм циліндра, радіус якого дорівнює 4 см, а висота - 10 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Павел.

Sоснования=πr²=3,14*16=50,24 см²

V=S*h= 50,24*10=502,4 см³