Спростити вираз та обчислити його значення, якщо х=2 - 0,7 ( 2,2х + 3,5 ) - 2( 0,4 - х)


Ответы на вопрос

Отвечает Ельцова Кира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-0,7(2,2x+3,5)-2(0,4-x)=-1,54x+2,45-0,08+2x=2,37+0,46x

2,37+0,46*2=2,37+0,92=3,29