Розв’яжіть рівняння 1)5x-60-x=2x Знайдіть суму коренів рівняннь 5(10-4x)=50 и -3(2-x)=-9


Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Денис.

Ответ:

5x-60-x=2x

4х-2х=60

2х=60

х=30

5(10-4x)=50 и -3(2-x)=-9

50-20х=50       -6+3х=-9

-20х=0                3х=-9+6

х=0                        3х=-3

                               х=-1

0+(-1)=-1

Пошаговое объяснение: