Висоти паралелншрама дорівнюють 2см і 3см ,а менша сторона 6см .Знайди периметр паралелешрама​


Ответы на вопрос

Отвечает Аязқұл Ерасыл.

Позначимо більшу сторону паралелограма за a, меншу за b = 6 см , висоти за h₁ = 2 см, h₂ = 3 см.

Знайдемо площу паралелограма:

    S = b·h₂

    S = 6·3 = 18 (см²)

Знайдемо більшу сторону через площу паралелограма:

    S = a·h₁  ⇒  a = S/h₁

    a = 18/2 = 9 (см)

Периметр:

    P = 2(a+b)

    P = 2(9+6) = 2·15 = 30 см.

Відповідь: Периметр паралелограма рівний 30 см.