З першої ділянки зібрали 2 ц 50 кг буряків, із другої — у 4 рази більше, з третьої - на 1 ц 60 кг

менше, ніж з другої,аз четвертої – у 3 рази менше, ніж із третьої. Яку масу бу-ряків зібрали з чотирьох ділянок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Abdibai Ersultan.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2ц50кг=250кг

1ц60кг=160кг

250*4=1000 кг собрали со 2 участка

1000-160=840 кг собрали с 3 участка

840:3=280 кг собрали с 4 участка

250+1000+840+280=2370 кг=23ц70кг собрали с 4 участков