Знайти знаменник і шостий член геометричної прогресії 27;-9;3


Ответы на вопрос

Отвечает Малёв Никита.

Ответ:

q=-1/3, b6=-1/9

Пошаговое объяснение:

b1=27, b2=-9, b3=3.

q=b2/b1

q=-9/27=-1/3

b6=b1*q^5

b6=27*(-1/243)=-1/9