Скільки розв'язків має система рівнянь 3x+12y=-6 ; -x-4y=2


Ответы на вопрос

Отвечает Аль-Агабани Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\left \{ {{3x+12y=-6} \atop {-x-4y=2}} \right.

\left \{ {{3x+12y=-6} \atop {x=-2-4y}} \right.

3x+12y=-6

3(-2-4y)+12y=-6

3*(-2)+3*(-4y)+12y=-6

-6-12y+12y=-6

-6=-6 - правильна рівність

Розв'язок системи рівнянь не залежить від змінних, тому  безліч розв'язків