Для якого значення змінної значення виразу 1,5х2 – 2х, збільшене у 4 рази, на 6 менше від значення

виразу 3(2х2 + 5)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизанова Мария.

Ответ:

-1,125

Пошаговое объяснение:

4(1,5x²-2x)=3(2x²+5)-6

6x²-8x=6x²+15-6

-8x=9; x=-9/8=-1,125