Фрекен Бок спекла 250 пиріжків і Карлсон відразу з'їв 10 пиріжків. Розрахуй, скільки відсотків

всіх пиріжків складають пиріжки, які з'їв Карлсон. Відповідь: пиріжки, які з'їв Карлсон складають % від усіх пиріжків Пожалуйста помогите СРОЧНО НАДО.

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Валерия.

Ответ:

пиріжки, які з'їв Карлсон складають

4% від усіх пиріжків

Пошаговое объяснение:

Отвечает Доля Яна.

Ответ:

Відповідь: пиріжки, які з'їв Карлсон складають

4% від усіх пиріжків

Пошаговое объяснение:

10/250 = 40/1000 = 4/100 = 4%