Задача. Сума трьох чисел дорівнює 150, третє число у 3 рази більше за перше, а 80%першого дорівнює

40% другого. Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Нехай Анастасия.

условие

a+b+c=150

c=3a

0,8a=0,4b

решение

0,4b=0,8a

b=0,8a/0,4

b=2a

a+2a+3a=150

6a=150

a=150/6

a=25

b=2*25=50

c=3*25=75