Як розміщені кола з діаметрами 10 см і 6 см, якщо відстань між їх центрами дорівнює 8 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Хамардюк Руслана.

Пошаговое объяснение:

1) 10/2 = 5 см (1 радіус)

2) 6/2 = 3 см (2 радіус)

3) 5+3 = 8см (відстань між центрами кіл)