Б) В одному басейні було в 3 рази більше води, ніж у другому. Коли з басейнів Викачали 200 м

води, у другому залишилося в 5 разів меншеводи, ніж у першому. Скільки кубічних метрів води було в кожномубасейні спочатку?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Пошаговое объяснение:

Нехай х - це кількість води в другому басейні після викачки води, тоді

(5х + 200) = 3 · (х + 200)

5х + 200 = 3х + 600

2х = 400

х = 200

Тоді в другому басейні після викачки води було 200 м³, тому дізнаємося скільки води було спочатку:

200 + 200 = 400 (м³) - води в 2 басейні спочатку

400 · 3 = 1200 (м³) - води в 1 басейні спочатку

(Значення, що йдуть у відповідь я підкреслив)