Периметр прямокутника дорівнює 12,4см одна з його сторін на 3,8см менша від сусідьої. Знайдіть

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кишкин Иван.

Ответ:

6кв.см

Пошаговое объяснение:

1)12,4:2=6,2см.2)6,2-3,8=2,4=половина меньшей стороны. 3)2,4:2=1,2см=меньшая сторона. 4)1,2+3,8=5см=соседняя сторона. 5)S=5*1,2=6кв.см