Одне число більше за інше в 6 разів. Якщо від більшого з них відняти 37, а до меншого додати 73,

то результатибудуть рівні. Знайдіть ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ponomarenko Vlad.

Ответ:

22 и 132

Пошаговое объяснение:

6х-37 = х+73

6х-х = 37+73

5х = 110

х = 22

6х = 132

Проверка:

6х-37 = х+73

132-37 = 22+73

95 = 95