Одне число на 20% менше від другого.Якщо від меншого числа відняти 12,а до більшого додати 15,то

перше число стане у 5 разів менше від другого.Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Шихонин Илья.

20% = 20/100 = 2/10 = 0,2

Пусть х - большее число, тогда

х - 0,2х = 0,8х - меньшее число

Уравнение: (0,8х - 12) · 5 = х + 15

                      4х - 60 = х + 15

                      4х - х = 15 + 60

                      3х = 75

                      х = 25 - большее число

                      0,8 · 25 = 20 - меньшее число

Вiдповiдь: числа 20 i 25.