У 5 поверхових будинках живе по 12 сімей, а в 18 одноповерхових - по 3 сім'ї. скільки всього сімей

живе у цих будинках?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

5*12=60

18*3=54

Разом 60+54=114