У селищ 360 будинків з них 1\2-одноповерхових,а1/4-двохипове рхові.у скільки разів менше

двохповерхових,ніж одноповерхових​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Юля.

Пошаговое объяснение:

360÷2=180 - одноповерхові

360÷4=90 - двоповерхові

180÷90=2 рази