за три дні було подано 38 кг лимонів за другий день продали у два рази більше ніж за перший а за

третій на 6 кг більше ніж за першою який з рівнянням вірно складене до задачі ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сладкова Валерия.

Ответ:

1-х

2-2х

3-х+6

Всего было 38,

х+2х+(х+6)=38

4х=38-6

4х=32

х=8

В 1 день было доставлено 8кг лимонов, во второй (2х8)=16кг, в третий (8+6)=14кг лимонов  

Пошаговое объяснение: