ДАЮ 50 баЛоВ!!!!!!! СРОЧНО!! 6. Розв’язати задачу за допомогою рівняння. Дві сторони трикутника

однакові, а третя – на 10 см більша. Знайти сторони трикутника, якщо його периметр 70 см. 7. За три дні в магазині було реалізовано 760 кг лимонів. За перший день було реалізовано 25% усіх лимонів, а за другий – на 62 кг менше, ніж за третій день. Скільки лимонів було реалізовано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Лакаева Виолетта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6.

x-перша сторона або друга сторона просто вони рівні а треття x+10

Складемо рівняння:

(3x)+10=70

розвяжеммо рівняння

3x=70-10

3x=60

x=60/3

x=20

перша і друга столрона по 20 а треття 30