СРОЧНО!! ПОМОГИТЕ!!! 7. За три дні в магазині було реалізовано 760 кг лимонів. За перший день

було реалізовано 25% усіх лимонів, а за другий – на 62 кг менше, ніж за третій день. Скільки лимонів було реалізовано за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Литвиненко Света.

Ответ:

за третий день  =316 кг

Пошаговое объяснение:

100% лимонов = 760кг

1% = 760/100 = 7.6 кг

в первый день 25%*7.6 = 190 кг

P-  проданные лимоны за 2 и 3 день = 760-190 = 570 кг

за второй день b

за третий день b+62

P = b+b+62

b+b+62 = 570 кг

2b = 570-62=508

b = 508/2 = 254 кг

за третий день = b+62 = 254+62 =316 кг

проверка 1день 190кг + 2день 254кг + 3день 316кг = 760кг