За чотири дні в магазині було продано 1330 кг яблук. За перший продали 205 кг яблук, за другий —

у 3 рази більше, ніж за перший, а за третій і четвертий дні було продано однако-ву кількість яблук. Скільки кілограмів яблук продали за третій день?яка умова цієї задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тепляшин Ваня.

205•3=615(яблук)- продали яблук за другий день

205+615=820(яблук)- продали разом за перший другий день

1330-820=510(яблук)-продали разом за третій і четвертий день

510:2=255(яблук)- продали за третій день

Відповідь:255 яблук

Отвечает Гладких Полина.

Ответ:

дано

всього продано 1330кг ябл

1 день- 205 кг ябл. <-----|

2 день - у 3 раз > ніж ----|

3 день = 4 день

3 день -?

Пошаговое объяснение:

за другий день продали :

205 × 3 = 615 (кг)

за 3 і 4 день продали :

1330-(205+615)= 920( кг)

тоді за 3 день продали

920: 2 = 460(кг)

Відповідь: за третій день продали 460 кг яблук .