Решите уравнение: a)2/3a=2/9a - 4/9б)70+(60-y)=130


Ответы на вопрос

Отвечает Galiullina Radalina.

Відповідь:

a) а=-1; б) у=0

Покрокове пояснення:

a)2/3a=2/9a - 4/9

2/3а=2/9а-4\9, а ≠0

2/3а-2/9а=-4/9

4/9а=-4/9

9а=-9

розділіть обидві частини рівняння на 9

а=-1, а≠0

а=-1

б) 70+(60-y)=130

якщо перед дужками стоїть знак +, вираз не змінюється

70+60-у=130

додайте числа

130-у=130

скоротіть однакові члени в обох частинах рівняння

-у=0

змініть знаки обох частин рівняння

у=0