1) Знайти 1/5 якого дорівнює 18. 2) знайти 1/4 доби 1/10 годинни 1/2 минути. 3) мама купила 45 кг

фруктів 1/3 становили яблука 1/5 груші решта сливи . Стільки кг слив купила мама.

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Ответ:

1. 18•5÷1=90

2. 1/4доби=6год

24÷4•1=6год

1/10год=6хв

60÷10•1=6хв

1/2м=50см

100÷2•1=50см

3. 45÷3•1=15(кг) яблук

45÷5•1=9(кг) груш

45-24= 21(кг) слив

В-дь. 21 кг слив

Пошаговое объяснение: