СРОЧНО!!! В магазин привезли фрукти: яблука складали 7/12 всіх фруктів, сливи 3/12 всіх фруктів,

а решта - абрикоси. Яку частину всіх фруктів складали яблука і сливи? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионенко Глеб.

Ответ:

7/12+3/12=10/12=5/6

Пошаговое объяснение:

7/12+3/12=10/12=5/6