Яблука становлять 1/4 частину завезених до магазину фруктів, сливи-3/10 а решта-груші. Яку частину

всіх фруктів становлять груші?

Ответы на вопрос

Отвечает Феофилактов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Все фрукты = 1

1) 1/4 + 3/10 = 5/20 + 6/20 = 11/20 (часть) - составляют яблоки и сливы

2) 1 - 11/20 = 20/20 - 11/20 = 9/20 (часть) - составляют груши

Ответ: 9/20