за 7 олівців і 3 ручки заплатили 5 грн і 65к. скільки коштує олівець,якщо він дешевший за ручку на

55?

Ответы на вопрос

Отвечает Брютов Сева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - коштує олівець

х+,055 - коштує ручка

7х+3(х+0,55)=5,65

7х+3х+1,65=5,65

10х=5,65-1,65

10х=4

х=4 :10

х=0,4 коштує олівець

0,4+0,55=0,95 коштує ручка