Знайдіть координати середини відрізка ab якщо A( -2; 4; -2), B( -2; -4; 2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Будаев Баин.

Відповідь: -2; 0; 0

Покрокове пояснення:

[(-2+(-2)/2]=-2

[(4-4)/2]=0

[(-2+2)/2]=0