маса яблука й апельсина разом ---415 г, а апельсина та груші --- 430 г. Визнач масу яблука,

апельсина та груші окремо, якщо їх загальна маса 565 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 415 + 430 = 845 (г) - масса 1 яблока, 2 апельсинов и 1 груши

2) 845 - 565 = 280 (г) - масса апельсина

3) 415 - 280 = 135 (г) - масса яблока

4) 430 - 280 = 150 (г) - масса груши

Ответ: яблоко - 135 г; апельсин - 280 г; груша - 150 г.