Поможіть рішить задачу маса однієї груші на 20г більша за масу одного яблука Знайти масу одного

яблука та однієї груші ,якщо маса 5 яблук бульша за масу 4 груш на 50 гр

Ответы на вопрос

Отвечает Калина Алина.
Маса 1 груші - (х+20) гр,
маса 1 яблука - х гр,

5 * х - 50 = 4 * (х + 20),
5х - 50 = 4х + 80,
5х - 4х = 80 + 50,
х = 130 гр - маса 1 яблука,
х+20 = 130 + 20 = 150 гр - маса 1 груші,

перевірка:
5*130 - 50 = 4*(130+20),
650 - 50 = 520 + 80,
600 = 600