Маса яблука й апельсина разом- 415 г, а апельсина та груші- 430 г. Визнач масу яблука якщо яблука,

апельсина та груші окремо, якщо їх загальна маса 565 г. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Слава.

Ответ:

1) 565-415=150 (г.) -маса груши

2) 430-150=280 (г.) -маса апельсина

3) 565-430=135 (г.)

В-дь: маса яблука 135 г.