2. Знайдіть три будь-яких розв’язки рівняння: 1) х + у = – 3; 2) х – 2у = 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Катя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

x+y=-3

x-2y=5

x-y=2

x=2+y

2+2y=-3

2y=-5

y=-2.5

x=-0.5