Купили 18 олівців по 1 грн 20 коп, і по 1грн 50 коп, заплативши за всю покупку 24 грн. скільки

купили олівців кожного виду? Треба текстову задачу скласти як рівняння. Заздалегідь, дякую 6 клас пошагово

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

1грн=100коп

1грн20коп= 1•100+20=120коп

1грн50коп= 1•100+50=150коп

24грн= 24•100=2400коп

1)) 18•120= 2160коп заплатили за карандаши, если было бы одинаковая цена

2)) 2400-2160= 240коп остаётся

3)) 150-120=30коп разница цены

4)) 240:30= 8карандашей по 150коп

5)) 18-8=10карандашей по 120коп

Проверка 10•120коп+ 8•150коп= 1200коп+ 1200коп= 2400коп= 24грн