До магазину завезли 200 банок варення. 26% цієї кількості встановили банки з полуничним

варенням,35%. - з малиновим, а решту - з вишневим. Скільки банок вишневого варення завезли до магазину.

Ответы на вопрос

Отвечает Новарчук Никита.

Ответ:

139%

Пошаговое объяснение:200-26=174

174-35=139%

Отвечает Кочнева Алина.

Ответ: 78 банок

Пошаговое объяснение: 200 : 100 = 2 банки - 1%

100-26-35=39% - банки з вишн варенням

39 * 2 = 78 банок