50б!!! СРОЧНО!!! до 25.04 Дано арифметичну прогресію (an). Відомо, що a1 = −2,6 і d = 6. Обчисли

суми перших 5 членів арифметичної прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Отто Антон.

Ответ:

Даний:

a1= -2

d=6

знайти: S5    

рішення:

S5 = 2a1 + d(n-1)   * 5    = -4 + 6 * 4   * 5 =  20 * 5 = 10*5=  50    

               2                             2                     2

     

Пошаговое объяснение: