До магазину завезли 200 банок варення,24% цієї кількості становили банки з полуничним варенням

32%-з малиновим а решта-з вишневим.Скільки банок вишневого варення завезли до магазину???​

Ответы на вопрос

Отвечает Привалова Анна.

Ответ:

88 банок вишневого варенья.

Пошаговое объяснение:

Всего 200 банок - 100%

Полуничное - 24%

Малиновое - 32%

Остальное - ? вишневое.

100-(24+32)=100-56=44 %

200*0,44=88 (банок вишневого вар.)

Проверка:

200*0,24*200*0,32+88=200

48+64+88=200

200=200