Розв’яжіть рівняння 8(2x + 1) + 1= 3(4x - 2) - 1


Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8(2x + 1) + 1= 3(4x - 2) - 1

16х+8+1=12х-6-1

16х-12х=-6-1-1-8

4х=-16

х=-16:4

х=-4

Отвечает Ионов Костя.

Відповідь:ось, якщо потрібно спростити

Покрокове пояснення:8(2х + 1) +1 = 3(4х - 2) - 1

16х + 9 + 1 = 12х - 2 - 1

16х + 10 = 12х - 1

16х - 12х = 1 - 10

4х = -10

вроді так