На виготовлення каркасної моделі куба витратили 1,2м дроту. Чому дорівнює об'єм цього куба?


Ответы на вопрос

Отвечает Якличкин Артем.

1)1,2÷12=0,1м-длина грани;

2)0,1^3=10^(-3)м^3.

Ответ:10^(-3)м^3